سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
محبت و عشق
درباره وبلاگ


آرشیو وبلاگ
طول ناحیه در قالب بزرگتر از حد مجاز
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 35
  • بازدید دیروز: 31
  • کل بازدیدها: 39728

کد موسیقی برای وبلاگ

جمعه 90 شهریور 18 :: 9:37 صبح ::  نویسنده : علی

سلام عزیزان من - همتون که برام بدون هیچ انتظاری عزیز هستین چون اعتقاد دارم قلب انسان ها جدای از محیط و دور و زمونه یک رنگ اند - خدا یک قلب با یک رنگ به انسان داد و ما انسان ها بودیم که نتوانستیم این یک رنگی را حفظ کنیم .

خیلی وقته به وبلاگ سر نزدم چون حالم خوب نبود - خوب ما هم یه جورایی داریم با مرگ دست و پنجه نرم می کنیم . بگذریم .... حالا که تونستم اومدم یه کم هم از یاسم بگم - چند شب پیش که موضوعی اتفاق افتاد که زنگ زدم بهش - باهاش در مورد اون موضوع صحبت کردم . شاید انتظارش رو نداشت ولی مجبور بودم - البته فهمیدم که دوست نداشته و از مطرح کردنش ناراحت شدم - البته اون مثل همیشه با مهربونی هر چه بیشتر گفت که اشکال نداشته و ناراحت نیست . می خواستم دلیلش رو بهش بگم که نشد گفتم شاید بیشتر ناراحت بشه ....

اگه یاسم نبود شاید امیدم تا الان هم توی وجودم نبود - بهرحال به اندازه جونم دوسش دارم و بهترین ها رو براش آرزو می کنم - برای شما هم بهترین ها رو از خدا می خوام فقط یه خواهش دارم تو رو خدا و به هرچی که اعتقاد دارین تا هستین و دوستان و اطرافیان خوبتون هستن قدر یکدیگر رو بدونیین و از بودن با هم لذت ببرین و از خطاهای همدیگه گذشت کنین - طوری باشین که بعد رفتن یاد و خاطرات شما جزئیی از خوشبختی و زیبایی های دیگران باشد که اگر این شد اونقت زندگی و مرگ ما با ارزش بوده .

کمی لبخند صادقانه بهتر از اشکهای فراوان شما بر سر قبر من است 

 
موضوع مطلب :